glpk
 • Jar Brynicy

 • Rezerwat przyrody Czarny Bryńsk

 • Jezioro Czarny Bryńsk

 • Górzno

 • Rezerwat przyrody Mszar Płociczno

Wydarzenia

 • "wJANki" w Górznie 2019

  19 czerwiec 2019

  Wzorem lat ubiegłych dn. 22 czerwca na rynku w Górznie w godz. 15:00-19:00 odbędą się obchody nocy świętojańskiej. W imprezie uczestniczyć będzie Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy ze swoim stoiskiem promocyjno-edukacyjnym oraz konkursem ekologiczny "Od przygody do przyrody" z nagrodami, zorganizowanym z okazji "Dnia żurawia". Zapraszamy! W załączniku plakat imprezy.

  Narody w konkursie zostały sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

  Pobierz pliki:
  Download this file (wjanki_gorzno19.jpg)Plakat "wJANki" w Górznie 2019210 Kb
   
 • Komunikat 1/2019

  11 czerwiec 2019

  Przepraszamy interesantów, ale z uwagi na przekroczenie norm temperaturowych w pomieszczeniach biurowych w dniu 11 czerwca br. oraz prognozy pogodowe, pracownicy Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego będą pracowali w dniach 11-13 czerwca br. od godziny 7:15 do 12:30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr telefonu 506 029 599.

   
 • Poznaj świat pszczół

  27 maj 2019

  Od 30 maja do 5 czerwca br. obchodzimy Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju. W ramach wydarzenia Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy włączył się ze swoim programem "Poznaj świat pszczół" w organizację Gminnego Dnia Dziecka, który odbył się 1 czerwca br. w Zespole wodno-parkowym w Brzoziu, w godz. 10:00-13:00.

  ZOBACZ FOTORELACJĘ

  Więcej…  
 • Megaweekend w regionie - inauguracja w naszych konstelacjach

  08 kwiecień 2019

  Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim otwarciu sezonu turystycznego - “MegaWeekend w regionie - inauguracja w naszych Konstelacjach”, który obejmuje dwa weekendy oraz majowe święta tj. od 27 kwietnia (sobota) do 5 maja (niedziela). Na stronie www.inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel utworzony został kalendarz wydarzeń z wykazem miejsc, w których będzie można ciekawie spędzić wolny czas. Oferta skierowana jest do mieszkańców regionu, turystów oraz dzieci. W ramach akcji Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy zaprasza dzieci i młodzież szkolną z opiekunami na terenowe warsztaty przyrodnicze „Wiosenne przebudzenie”.

  Więcej…  
 • I Gala Talentów Gminy Brzozie

  26 marzec 2019

  Dnia 24 marca 2019 r. w Gimnazjum w Brzoziu odbyła się I Gala Talentów Gminy Brzozie, której pomysłodawcą i organizatorem była wójt gminy Brzozie – Pani Danuta Kędziorska. Uroczystość swoją obecnością uświetnili m.in. posłowie na Sejm RP – Pani Iwona Michałek, Pan Zbigniew Sosnowski i Pan Paweł Szramka, przedstawiciele samorządu i powiatu oraz mieszkańcy gminy Brzozie. Nominowanymi do gali byli mieszkańcy gminy Brzozie, którzy osiągnęli znaczące sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim i międzynarodowym. Podczas wydarzenia zaproszeni goście przyznali również nagrody specjalne. Pracownicy Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego nagrodzili 34 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie, za szczególne zaangażowanie w akcję „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”, podczas której dzieci zebrały ok. 2,5 tony zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

  FOTORELACJA