glpk

FOTORELACJA Z WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/pg/GorznienskoLidzbarskiParkKrajobrazowy/photos/?tab=album&album_id=807821719387151

W ramach wydarzenia, dla dzieci i młodzieży zorganizowana zostanie zabawa w questing. Questing jest rodzajem gry terenowej, podchodów z wątkiem edukacyjnym. Uczestnicy zabawy otrzymają karty pracy z zadaniami oraz wskazówkami do poruszania się w terenie. Kolejne punkty w terenie należy odnajdywać poprzez rozwiązywanie zagadek, bądź wykonanie zadań. Punkt odbioru kart oraz startu znajdować się będzie w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w Rudzie (mapa dojazdu do pobrania poniżej).

W zabawie można uczestniczyć indywidualnie lub zespołowo (max. 3-osobowe zespoły). Zgłoszenie udziału należy przesłać na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dn. 4 maja br. do godz. 24:00. Uczestnictwo jest bezpłatne. Osoby poniżej 15 roku życia mogą wziąć udział w imprezie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna. Osoby niepełnoletnie powyżej 15 roku życia mogą wziąć udział w imprezie pod warunkiem dostarczenia Organizatorowi oświadczenia rodzica lub opiekuna. Wzór oświadczenia, jak i więcej informacji na temat zasad udziału znajduje się w załączniku poniżej.

PROGAM:
9:30-10:00 – Zapoznanie z regulaminem, omówienie kwestii organizacyjnych i rozdanie kart pracy uczestnikom;
10:00-12:00 – Wyjście w teren, rozwiązywanie zagadek wzdłuż szlaku wytyczonego przez wierszowane wskazówki umieszczone na karcie pracy;
12:00-13:00 – Sprawdzanie kart pracy, wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród.

Dla trzech uczestników/drużyn, którzy/-re poprawnie rozwiążą wszystkie zadania przewidujemy nagrody. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów, o zwycięstwie decydować będzie czas rozwiązania zadań.

 

ZAPRASZAMY !

 

Pobierz pliki:
Download this file (oee-ruda_dojazd_v2.jpg)Dojazd do OEE w Rudzie155 Kb
Download this file (Oswiadczenie.doc)Oświadczenie22 Kb
Download this file (Zasady_inauguracja17.pdf)Zasady uczestnictwa119 Kb