Tegoroczne wakacje dla wielu osób wiążą się ze zmianą planów wypoczynkowych. Ze względu na epidemię koronawirusa zagraniczne podróże zamieniamy na odpoczynek w kraju. Nic straconego - wręcz przeciwnie! To świetna okazja, aby lepiej poznać rodzime okolice - te dalsze i te całkiem bliższe. Polska jest pełna pięknych zakątków i miejsc wartych zobaczenia, wystarczy tylko mieć czas - i pomysł na trasę! Jeśli Ty także planujesz wakacje w kraju, zapraszamy do udziału w konkursie. Podziel się z innymi Twoim ulubionym miejscem w Polsce - mogą to być zarówno szlaki na łonie przyrody, jak i typowo miejskie zabytki. Dla innych Twoja trasa stanie się inspiracją, a Ty będziesz mieć szansę na wygraną!

Suma nagród to aż 1000 zł – aby wziąć udział wystarczy, że uczestnik prześle na adres konkursowy opis trasy turystycznej, którą szczególnie polecałby innym na tegoroczne wakacje.

Organizatorem konkursu jest serwis transportowy Clicktrans.pl, polski serwis transportowy od lat promujący ekologiczne rozwiązania w transporcie w przystępnych cenach.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie: https://clicktrans.pl/info/twoja-ulubiona-trasa-turystyczna-w-polsce.