gwpk
 • Stare chaty

 • Rezerwat Wielka Kępa Ostromecka

 • Zalew Włocławski

 • Jezioro Rakutowskie

 • Rezerwat ornitologiczny Jezioro Rakutowskie

 • Żwirownia Skoki

Wydarzenia

 • Ogólnopolska konferencja „Zachowanie wartości krajobrazowych, przyrodniczych i kulturowych na terenie Parków Krajobrazowych – szanse i problemy”

  16 październik 2014

          W dniach 7-8 października 2014 r. w Agrofarmie Gołaszewo odbywała się ogólnopolska konferencja pn. „Zachowanie wartości krajobrazowych, przyrodniczych i kulturowych na terenie Parków Krajobrazowych – szanse i problemy” połączona z obchodami 35 rocznicy utworzenia Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Dzień pierwszy konferencji rozpoczął się uroczystymi obchodami 35 rocznicy utworzenia Gostynińsko–Włocławskiego Parku Krajobrazowego, połączonymi z wręczeniem statuetek oraz dyplomów osobą zasłużonym oraz zaangażowanym w działalność GWPK. Następnie odbyła się sesja referatowa w następujących tematach:

  Więcej…  
 • Konkurs fotograficzny pn. "Piękno Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie"

  05 wrzesień 2014

       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Piękno Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie". Czas trwania konkursu od 1 czerwca do 30 października 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

   

  Więcej…  
 • Konkurs Sprzątanie Świata 2014

  05 wrzesień 2014

         Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Sprzątanie Świata 2014 r.” dla wolontariuszy ze szkół zlokalizowanych na obszarze Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego". Czas trwania konkursu od 1 do 30 września 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

  Więcej…  
 • Konkurs plastyczny "Znam przyrodę Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego"

  05 wrzesień 2014

         Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym dla najmłodszych pt. "Znam przyrodę Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego". Czas trwania konkursu od 1 września do 15 października 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

  Więcej…  
 • Konferencja „Chronić chronione” – lobbujemy na rzecz dobrego prawa

  18 sierpień 2014

            Marszałek Piotr Całbecki był honorowym patronem ogólnopolskiej konferencji na temat ochrony ładu przestrzennego w kontekście prezydenckiego projektu ustawy krajobrazowej, która odbyła się 12 sierpnia w Toruniu. Wydarzenie zorganizowały wspólnie samorząd województwa kujawsko-pomorskiego i Porozumienie Parków Krajobrazowych Polski, wśród prelegentów byli minister w Kancelarii Prezydenta Olgierd Dziekoński i wiceminister środowiska Piotr Otawski.

  Więcej…