gwpk

W dniach 8-9 listopada 2017 nastąpił wybór zwycięskich prac w konkursach organizowanych przez Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. Poniżej przedstawiamy listę laureatów.

 

Konkurs plastyczny „Znam przyrodę Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego”

I kategoria wiekowa – słuchacze przedszkolnych placówek, tzw. „0”

  • Marcelina Zasada – Szkoła Podstawowa w Kruszynie – opiekun Ewa Zjawińska
  • Izabela Pawłowska – Przedszkole Miejskie w Kowalu – opiekun Julita Chrobocińska
  • Amelia Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Grabkowie – Filia Więsławice – opiekun Monika Cymerman
  • Karolina Żychlińska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu – opiekun Magdalena Nitkowska
  • Michał Grabowski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie – Filia Więsławice – opiekun Monika Cymerman
  • Małgorzata Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Ewa Stolarska
  • Antoni Woźniak – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Jolanta Rosińska
  • Anna Kowalczyk – Przedszkole Niepubliczne nr 32 Włocławek – Katarzyna Kruszyńska
  • Jakub Włoczewski – Szkoła Podstawowa w Kruszynie – opiekun Ewa Zjawińska
  • Marta Barańska – Szkoła Podstawowa w Grabkowie – Filia Więsławice – opiekun Monika Cymerman

II kategoria wiekowa – dzieci ze szkół podstawowych kl. I

  • Weronika Lewandowska – Szkoła Podstawowa w Kowalu – opiekun Anna Mularska
  • Sylwia Rosiak – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Emilia Komorek
  • Szymon Woźniak – Szkoła Podstawowa w Choceniu – opiekun Urszula Majchrzak
  • Lena Małecka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Maria Trząsalska
  • Aurelia Klass – Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach – opiekun Jolanta Krynicka
  • Julia Sochacka – Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie Filia w Soczewce – opiekun Danuta Buczyńska
  • Barbara Czaplicka – Szkoła Podstawowa w Kowalu – opiekun Anna Mularska
  • Lena Dębowska – Szkoła Podstawowa PTO w Płocku – opiekun Anita Sieńko
  • Mateusz Goleniewski – Szkoła Podstawowa PTO w Płocku – opiekun Anita Sieńko
  • Kacper Dwornikowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Małgorzata Pawlikowska

III kategoria wiekowa – dzieci ze szkół podstawowych kl. II

  • Mateusz Rojewski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach – opiekun Agnieszka Grabowska
  • Michalina Sarnowska – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach – opiekun Barbara Jankowska
  • Wiktor Lewandowski – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Małgorzata Rosińska
  • Kinga Cymerma – Szkoła Podstawowa w Grabkowie – opiekun Monika Lichodziejewska
  • Michał Łęgowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Joanna Wasierzyńska
  • Szymon Nowak – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Małgorzata Rosińska
  • Adam Błaszczyk – Szkoła Podstawowa w Kowalu – opiekun Krystyna Krawiecka
  • Oliwia Korpusińska – Szkoła Podstawowa w Kowalu – opiekun Krystyna Krawiecka
  • Nina Nawrocka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Joanna Wasierzyńska
  • Weronika Szydłowska – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach – opiekun Barbara Jankowska

IV kategoria wiekowa – dzieci ze szkół podstawowych kl. III

  • Katarzyna Gałka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Romualda Pietrzak
  • Gabriela Rudzińska – Szkoła Podstawowa w Kowalu – opiekun Anna Giergielewicz
  • Maja Janiszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie – Filia w Soczewce – opiekun Danuta Buczyńska
  • Witold Nyckowski – Szkoła Podstawowa w Łącku – opiekun Elżbieta Jędrzejewska
  • Gabriela Idryan – Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek – opiekun Magdalena Rosol
  • Agata Dąbrowska – Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek – opiekun Magdalena Rosol
  • Kacper Głogowski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie – opiekun Dorota Głogowska
  • Szymon Reńda – Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie Filia w Soczewce – opiekun Danuta Buczyńska
  • Miłosz Chmielewski – Szkoła Podstawowa w Baruchowie – opiekun Małgorzata Milak
  • Wiktoria Pikulska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim – opiekun Agnieszka Kaczmarek

 

Konkurs fotograficzny „Piękno Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”

Kategoria I – młodzież szkół podstawowych klas IV – VI

  • I miejsce – Franciszek Piotrowski – Szkoła Podstawowa w Kowalu
  • II miejsce – Bartłomiej Safandowski – Szkoła Podstawowa w Kowalu
  • III miejsce – Marta Karłowska – Szkoła Podstawowa w Baruchowie

Kategoria II – młodzież gimnazjów

  • I miejsce – Weronika Szmajda – Gimnazjum w Baruchowie
  • II miejsce – Zofia Słomska – Gimnazjum w Baruchowie
  • III miejsce – brak

Wyróżnienia:

  • Dominik Kotwicki – Gimnazjum w Smólniku
  • Klaudiusz Mikołajczyk – Gimnazjum w Gostyninie

Kategoria III – młodzież szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów

  • I miejsce – Patrycja Orłowska – LO Kowal
  • II miejsce – Magdalena Kołodziejska – LO Gostynin
  • III miejsce – Izabela Szczepańska – LO Kowal

 

Konkurs filmowy „Utrwalamy wrażenia”

  • I miejsce – Dominik Barański – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach
  • II miejsce – Kamil Strzelecki – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach
  • III miejsce – Julia Białkowska – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Filia w Więsławicach

Wyróżnienie:

  • Przedszkole Miejskie w Kowalu

 

„Kampania Sprzątanie Świata 2017”

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa w Baruchowie
  • II miejsce – Szkoła Podstawowa w Kowalu
  • III miejsce – Przedszkole Miejskie Kowalu

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się z Pracowni Dydaktycznej GWPK przy ulicy Kołłątaja 24 w Kowalu z dniu 11 grudnia 2017 roku o godzinie 10:00 (dla laureatów konkursu plastycznego „Znam przyrodę Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego”) oraz o godzinie 11:00 (dla laureatów pozostałych konkursów).