kpk

W dniu 27.09.2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "Krajeński Park Krajobrazowy w obiektywie". Konkurs skierowany był do dzieci, młodzieży oraz dorosłych zajmujących się amatorsko fotografią przyrody. Tematem było środowisko przyrodnicze i krajobraz kulturowy Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. W konkursie wzięło udział  21 uczestników, którzy nadesłali  blisko setkę fotografii. Prace oceniała  komisja powołana przez Dyrektora Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w składzie: Grażyna Witczak, Szymon Szwochert i Piotr Szumigaj. 

Jury po długich  dyskusjach postanowiło nagrodzić najlepsze zdjęcie, którego autorem jest Pan Łukasz Gwiździel. Drugie miejsce zajął Pan Paweł Wróblewski, a trzecie Pan Marcin Jarski. Ponadto komisja przyznała  wyróżnienie  dla zdjęcia, którego autorem jest Pan  Łukasz Gwiździel. Laureaci konkursu  otrzymali cenne nagrody. Ponadto wszystkich fotografów  nagrodzono upominkami. Organizatorzy serdecznie dziękują za  udział  uczestnikom konkursu, a także komisji konkursowej  zapraszając jednocześnie  do licznego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Krajeński Park Krajobrazowy.

WYSTAWA POKONKURSOWA

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia wystawy pokonkursowej, która odbędzie się w dniach od 1 do 5 października  w godzinach 12:30 do 16:30, w MGOK w Więcborku,  przy ul. Pocztowej  2. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy!