kpk

 

IV Krajeński Rajd Rowerowy!

Starostwo Powiatowe i Krajeński Park Krajobrazowy wraz z Partnerami zapraszają wszystkich ochotników na IV Krajeński Rajd Rowerowy pod hasłem „Smaki Europy” w celu uczczenia X rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Startujemy 10 maja o godzinie 10,00 z parkingu przy kościele w Wielowiczu. Trasa rajdu to około 20km i przebiega szlakami KPK gminy Sośno. Na mecie przy świetlicy wiejskiej w Wąwelnie na wszystkich uczestników, mieszkańców oraz gości czekać będzie wiele atrakcji. Dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwości przetransportowania roweru na miejsce startu zapewniamy przewóz rowerów. W stolicach każdej gminy znajdować się będą punkty zbiorcze. Rowery należy dostarczyć na godzinę 9,00. Transport obejmuje również powrót rowerów do punktów zbiorczych.

 

 PUNKTY ZBIORCZE:

Kamień Krajeński – przy stadionie

Sępólno Krajeńskie – przy CSiR

Więcbork – przy przychodni PROVITA

 

W załączeniu umieściliśmy Regulamin KRR, Program KRR, Plakat KRR
z informacjami dotyczącymi imprezy, Mapa z trasą KRR oraz Deklarację uczestnika rajdu – dokument do obowiązkowego wypełnienia!

 

Ponadto, informujemy, że wszystkie załączone dokumenty w wersji papierowej dostępne są w siedzibach:  

 

-   Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim, Pl. Odrodzenia 3

-   Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim, Wydział Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji, ul. Kościuszki 11

-   Krajeński Park Krajobrazowy w Więcborku, ul. Pocztowa 2

-   Dom Kultury w Sośnie, al. Jana Pawła II 1

 

Gwarantujemy świetną zabawę