wpk
 • Bąk

 • Rezerwat przyrody Miedzno

 • Chrobotek cieńki

 • Zalew Żurski

 • Zalew Żurski

Wydarzenia

 • Osiemnasty zestaw pytań "Z biegiem Wdy" - VI edycja

  23 lipiec 2015

  Konkursu Przyrodniczego "Z biegiem Wdy" organizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy. Propozycja jest skierowana do osób w każdym wieku. Do wygrania są atrakcyjne Lubisz zagadki, quizy i inne łamigłówki przyrodnicze? Weź udział w VI edycji Internetowego nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej. Zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Co  dwa tygodnie będziemy prezentować dwa pytania, a Ci z Was, którzy poprawnie odpowiedzą na nie będą mieli szanse na otrzymanie atrakcyjnych nagród. Na odpowiedzi czekamy od 23 lipca 2015 roku do 6 sierpnia 2015 roku. Zwycięzców będziemy podawać na bieżąco.

  Więcej…  
 • XVI Lato w Parku już za nami

  20 lipiec 2015

  Kolejne, już XVI Lato we Wdeckim Parku Krajobrazowym za nami. Pogoda dopisała a i Państwo nas nie zawiedliście. W przygotowanych przez pracowników Parku konkursach wiedzą wykazywali się mali i duzi, a my dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu nagrodziliśmy uczestników. Wśród dorosłych największym zainteresowaniem cieszył się test przyrodniczo regionalny, w którym nagrodami były drzewka i krzewy ozdobne i chociaż pytania nie należały do najłatwiejszych, to liczba testów z kompletem punktów zaskoczyła wszystkich. Gratulujemy wiedzy!
  Najmłodsi tłumnie oblegali stoły z konkursami plastycznymi, wiedzowymi, koło fortuny, budki, jednak chyba największym zainteresowaniem cieszyła się tablica z wyciętymi otworami w kształcie zwierząt do których trzeba było trafić szyszką. To tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na uczestników festynu, kto nie wierzy niech nas sprawdzi za rok!

  Więcej…  
 • III Wielki Dzień Pszczół 2015

  17 lipiec 2015

   
 • Siedemnasty zestaw pytań "Z biegiem Wdy" - VI edycja

  08 lipiec 2015

  Konkursu Przyrodniczego "Z biegiem Wdy" organizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy. Propozycja jest skierowana do osób w każdym wieku. Do wygrania są atrakcyjne Lubisz zagadki, quizy i inne łamigłówki przyrodnicze? Weź udział w VI edycji Internetowego nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej.

  Zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Co  dwa tygodnie będziemy prezentować dwa pytania, a Ci z Was, którzy poprawnie odpowiedzą na nie będą mieli szanse na otrzymanie atrakcyjnych nagród.

  Na odpowiedzi czekamy od 8 lipca 2015 roku do 22 lipca 2015 roku. Zwycięzców będziemy podawać na bieżąco.

  Więcej…  
 • XVI Lato w Parku !!!

  29 czerwiec 2015