Prezentujemy Galerię prac z konkursu plastycznego "W harmonii z przyrodą" IV edycja - 2014 rok.
I kategoria- klasy I-III szkoły podstawowej
1 miejsce – Paulina Doliwka – Zespół Placówek Oświatowych, ul. Broniewskiego 2, 86-140 Drzycim
2 miejsce – Joanna Krupa – Szkoła Filialna w Łążku
3 miejsce – Paweł Jagiełło – Szkoła Podstawowa, ul. Polna 1/4, 16-010 Wasilków
Wyróżnienia:
Gabriela Jakiel – Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wyczółkowskiego 42a, 59 – 920 Bogatynia
Wiktoria Hermann – Szkoła Podstawowa, Brzeziny
Emanuela Stępora – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Żwirki i Wigury 6, 22 – 600 Tomaszów Lubelski
Bianka Gawlak – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Droga Dębińska 21, 61-555 Poznań
Nikodem Szulc – Szkoła Podstawowa, Klonowo 21, 89- 526 Lubiewo
Anna Cybulska – Szkoła Podstawowa Wierzchy
Wiktoria Karpus – Szkoła Filialna w Łążku
Urszula Górska – Szkoła Filialna w Łążku
Katarzyna Porzezińska - Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 1, 18 – 200 Wysokie Mazowieckie
Michał Stojak – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, u. Dworcowa 6, 78 – 540 Kalisz Pomorski
Eryk Beciński – Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi, 88- 220 Osięciny
Maja Dargiewicz – Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Kartuska 126a, 80 – 104 Gdańsk
Jakub Gomółka – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. B. Krzywoustego 4, 63- 300 Pleszew
Filip Sokołowski – Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Alicja Pluta – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wyczółkowskiego 42a, 59- 920 Bogatynia
Kamil Niemyjski – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 1, 18- 200 Wysokie Mazowieckie
II kategoria – klasy IV-VI szkoły podstawowej
1 miejsce – Krystian Kempa, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, ul. Wyspiańskiego 23, Zielona Góra
1 miejsce - Szymon Mielczarek, Ośrodek Społeczno – Kulturalny „Podzamcze”, AlejePodwale 1, 58 – 316 Wałbrzych
2 miejsce – Weronika Mielczarek, jw.
3 miejsce – Dawid Jarecki – Zespół Szkół w Maszewie, Maszewo 114, 66- 614 Maszewo
Wyróżnienia:
Małgorzata Kulaszewicz – Zespół Szkół Publicznych nr 3, ul. Mestwina II/3, 83- 400 Kościerzyna
Joanna Kater – Zespół Szkół w Osiu, ul. Szkolna 8, 86-150 Osie
Kinga Kuziemkowska – Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Abrahama 2, 83-222 Stężyca
Oliwia Repecka – Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni”, ul. Wyszyńskiego 28a, 22- 400 Zamość
Oliwia Kołodziejczak – Zespół Szkół w Osiu
Aleksandra Adamska – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5, ul. J. Kurczaba 5, 30 – 868 Kraków
Julia Drejs – S.P. w Ośniszczewku, 88-133 Dąbrowa Biskupia
Patrycja Cyrzan – S.P. nr 1, ul.8 marca 1, Kościerzyna
Dominika Markiewicz – MDK nr 2 ul. Elfów 56, 43- 100 Tychy
Klaudia Matuszewska – S.P. ul. Kaliska 39, 62-610 Sompolno
Agata Szczerbińska – S.P. nr 1, ul. Kościuszki 7, 28-340 Sędziszów
III kategoria - gimnazjum
1 miejsce – Natalia Kozłowska – Gimnazjum nr 18, ul. Orkana 95/109, 42 – 200 Częstochowa
2 miejsce – Eliza Kowalczyk, Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Wojska Polskiego 6, 72-200 Nowogard
2 miejsce – Zuzanna Dworakowska – Gimnazjum nr 1, u. Matejki 19, 18 – 100 Łapy
2 miejsce – Agnieszka Żyjewska – Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Reymonta 9,Łomża
Wyróżnienia:
Oktawia Gwiaździńska – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 6, 78-540 Kalisz Pomorski
Szymon Bocian – Zespół Szkół w Osiu
Natalia Szwarc – Pracownia Plastyczna „Koloryt”, ul. 3 Maja 2, 17 – 100 Bielsk Podlaski
Aleksandra Czyżewska – MDK nr1 , Droga Dębińska 21, 61-555 Poznań
Ola Bekas – Gimnazjum nr 18, ul. Orkana 95/109, 42 – 200 Częstochowa
Filip Saath – Zespół Szkół Publicznych nr 3, ul. Mestwina II/3, 83-400 Kościerzyna
Dominik Domisch – Zespół Szkół w Osiu
Paulina Soroka – Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni”, ul. Wyszyńskiego 28a, 22-400 Zamość
Hanna Wróblewska – Młodzieżowy Dom Kultury, Pracownia Plastyczna „CREATIO” ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
1 miejsce – Kinga Frąckowiak – II L.O. ul. Garncarska 1, 58-200 Dzierżoniów
2 miejsce – Oliwia Kozłowska – ul. Tysiąclecia 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
3 miejsce – Magdalena Klażyńska – ZSTiO, ul. Kaliska 2, 62-300 Września
3 miejsce – Anna Paszenda – Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna „CREATIO”, ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Wyróżnienia:
Joanna Stolp – Zespół Szkół Publicznych nr 3, ul. Mestwina II/3, 83 – 400 Kościerzyna
Anna Cofalik – MDK Pracownia Plastyczna „CREATIO”, ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Justyna Kurek – II L.O. ul. Garncarska 1, 58-200 Dzierżoniów
Prace wyróżnione poza powyższymi kategoriami:
Oliwia Kilianowska – Oddział Przedszkolny, Czersk Świecki 39, 86-131 Jeżewo
Patrycja Zając – Zespół Szkół w Białce, 21- 300 Radzyń Podlaski
Maja Mart – Zespół Szkół Publicznych nr 7, ul. Roosevelta 2, 96 – 300 Żyrardów
Maria Szymańska – Oddział Przedszkolny przy S.P. w Książnicach, Książnice 91, 39 – 300 Mielec
Sara Kieszkowska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23, ul. Legionów 58, 42- 200 Częstochowa
Oliwia Kieszkowska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23, ul. Legionów 58, 42 – 200 Częstochowa
Sandra Gigoń – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Zakolejowa 15a, 07- 200 Wyszków
Kamil Lorenc – Zespół Szkół Specjalnych, ul. Nowogrodzka 4, 18-400 Łomża
Katarzyna Oljasz – Zespół Szkół Specjalnych, ul. Nowogrodzka 4, 18-400 Łomża