Protokół z oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny „W harmonii z przyrodą” – IX edycja – 2019 rok
Jury konkursowe w składzie osobowym:
- Monika Wiśniewska - WPK – przewodniczący
- Anna Karpus - WPK – sekretarz
- Bartosz Adamczyk – WPK
- Karolina Powierża - Gminny Ośrodek Kultury w Osiu
- Paulina Szweda – Nadleśnictwo Osie
- Sylwia Lawrenz – Nadleśnictwo Trzebciny
oceniło w dniu 14 listopada 2019 roku prace nadesłane na w/wym. konkurs plastyczny następująco:
I kategoria wiekowa – dzieci 7-10 lat
1 miejsce - Zuzanna Sierocka SP ul. 1 Maja 2, 18 – 210 Szepietowo
2 miejsce - Julia Popiołek MDK ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
3 miejsce - Lena Wołoch Stow. Drukarnia Wyobraźni, ul. Wyszyńskiego 28a, 22-400 Zamość
Wyróżnienia:
Maja Sasin – ZS w Jasienicy ul. Szkolna 8, 05-240 Tłuszcz
Karolina Czerwiec – jw.
Monika Langner – Kobylogórski OK Plac Wiosny Ludów 2, 63-507 Kobyla Góra
Alicja Jaroszyńska – MDK ul. Piłsudskiego 5a, 22-300 Krasnystaw
Maja Sarzyńska - jw.
Justyna Kachel – SP ul. Mickiewicza 20a, 89-310 Łobżenica
Natalia Zajączkowska – SP nr 205 ul. Dąbrówki 1, 93-413 Łódź
Krzysztof Stankiewicz – SP nr 2 ul. Myśliwska 2b, 86-170 Nowe
Zofia Kęsik – ZPO ul. Broniewskiego 2, 86-140 Drzycim
Emma de Panicis Fund. Oświatowa „Nasza Szkoła” ul. Zbaraska 19, 93-212 Łódź
Bartłomiej Wróbel – SP nr 3 ul. Żwirki i Wigury 6, 22-600 Tomaszów Lubelski
Oliwia Lizakowska – ZSP nr 2 ul. Strzelecka 1, 83 - 400 Kościerzyna
Mateusz Kamiński – SP nr 1 ul. Kościelna 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Antonina Nierada – Prac Plast. Kameleon MDK ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Natalia Olejnik – jw.
II kategoria wiekowa – młodzież 11-13 lat
1 miejsce – Lilla Trzaskowska – SP nr 369 ul. Przybyszewskiego 45, 01-849 Warszawa
2 miejsce – Iga Trzaskowska jw.
2 miejsce – Julia Klaman SP nr1, ul. Dworcowa 8, 89-650 Czersk
3 miejsce – Nikola Wicińska – SP ul. Kościuszki 5, 07-210 Długosiodło
Wyróżnienia:
Weronika Langner – Kobylogórski OK Plac Wiosny Ludów 2, 63-507 Kobyla Góra
Natalia Śmieińska – OCK ul. Gorgolewskiego 2, 63-500 Ostrzeszów
Sonia Siedlecka – jw.
Wiktoria Stępin – jw.
Sandra Kłobuch – jw.
Magdalena Zwiernik – jw.
Zofia Kaczyńska – SP nr 2 ul. Ludowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Matylda Biernat – SP ul. Kościuszki 5, 07-210 Długosiodło
Weronika Kuczyńska – jw.
Milena Maria Środa – SP nr 2 ul. Konopnickiej 24 05-250 Radzymin
Dominik Kot SP ul. Mickiewicza 20a, 89-310 Łobżenica
III kategoria wiekowa – młodzież 14-15 lat
1 miejsce – Gabriela Kaczyńska – ZSO i P ul. Tysiąclecia 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
2 miejsce – Milena Widerska OCK ul. Gorgolewskiego 2, 63-500 Ostrzeszów
3 miejsce – Katarzyna Dominik jw.
Wyróżnienia
Weronika Przybylska – SP nr 1 ul. Ks. Sajny 16, 05-530 Góra Kalwaria
Łucja Pawlucy – Pracownia Plastyczna Kameleon MDK ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Emilia Sułek – jw.
Aleksandra Wojtaszek – OCK ul. Gorgolewskiego 2, 63-500 Ostrzeszów
IV kategoria wiekowa młodzież 16-20 lat
1 miejsce – Zuzanna Adamska Ostrzeszowskie Centrum Kultury, ul. Gorgolewskiego 2, 63-500 Ostrzeszów
1 miejsce - Aleksandra Pankalla jw.
2 miejsce – Helena Duda MDK ul. Boniewskiego 23, 44-217 Rybnik
3 miejsce – Milena Macionczyk jw.
Wyróżnienia:
Anna Bober jw.
Paweł Bielec – ZSZ ul. Polna 3, 36-065 Dynów
Katarzyna Wolnik – ZSO ul. Jagiellońska 8, 32-400 Myślenice
Prace wyróżnione poza powyższymi kategoriami:
Aniela Oleksy – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sierosław, 86-140 Drzycim
Marcin Konert – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 ul. Strzelecka 1, 83-400 Kościerzyna
Przemysław Kumiński – SP w Wierzchach O. Przedszkolny Wierzchy 21
Na konkurs wpłynęło ok 500 prac z 80 placówek oświatowych i kulturalnych.