Z okazji zbliżającego się "Dnia Krajobrazu" - ustanowionego na dn. 20 października, Górznieńsko-Lidzbarski Park krajobrazowy pragnie zaprosić uczniów klas VI , VII i VIII ze szkół leżących na terenie gminy Górzno, Świedziebnia, Brzozie, Bartniczka, Lidzbark i Lubowidz do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Krajobraz z moich stron”. W celu przystąpienia do konkursu, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać w formie elektronicznej jedno autorskie zdjęcie przedstawiające krajobraz Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego wraz z dołączonym formularzem zgłoszeniowym. Konkurs odbędzie się w trzech etapach:

  1. Etap pierwszy – do 17.10.2021 r. – nadsyłanie zdjęć konkursowych;
  2. Etap drugi – 18-19.10.2021 r. – ocena i wybór najlepszych zdjęć;
  3. Etap trzeci – 20-25.10.2021 r. – publikacja najlepszych zdjęć na profilu Facebook GLPK oraz głosowanie internetowe („like’owanie”) trwać będzie do 25.10.2021 r. do godz. 9:00;
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26.10.2021 r. na stronie internetowej: https://parki.kujawsko-pomorskie.pl/glpk oraz profilu Facebook GLPK.

Oceną i wyborem najlepszych zdjęć (drugi etap konkursu) zajmie się komisja konkursowa, powołana przez dyrektora Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Nagrodzone zostaną zdjęcia, które w głosowaniu (trzeci etap konkursu) otrzymały najwięcej like’ów. W przypadku zdjęć, które otrzymały tę samą ilość like’ów – decyduje głosowanie członków komisji konkursowej. Przewiduje się przyznanie nagród rzeczowych za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. 

Więcej szczegóły-> Plakat, regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Należy podkreślić, że konkurs skierowany jest do uczniów ze szkół leżących na terenie gminy Górzno, Świedziebnia, Brzozie, Bartniczka, Lidzbark i Lubowidz – tj. gmin, na obszarze których położony jest Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału i promowania naszego konkursu w sieci oraz na portalach społecznościowych!