Hej hej! „Zielony detektyw” wita po wakacjach. Startujemy z III edycją konkursu internetowego. W ramach przypomnienia - zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek przyrodniczych publikowanych na naszej stronie internetowej: www.g-lpk.pl. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym roku zagadki mają formę zestawu zdjęć do odgadnięcia. Odpowiedzi należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe. W załączniku znajduje się pierwsza zagadka:

Zagadka nr 1: CZYJA TO KORA?

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału.

 

 

Zasady udziału:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  2. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie: Zielony detektyw - zagadka nr …. (podać numer zagadki).
  3. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz poproszony o podanie adresu do wysyłki nagrody.
  5. Na daną zagadkę można odpowiadać tylko 1 raz.
  6. Kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona.

Uwaga! Nagrodzonym można zostać tylko 1 raz. W przypadku podania prawidłowej odpowiedzi przez osobę już nagrodzoną, nagroda zostanie przekazana kolejnej, która jako druga poda prawidłowe rozwiązanie zagadki. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Attachments:
Download this file (detektyw16_zag1.pdf)Zagadka nr 1695 kB