Od soboty do niedzieli 29 lutego – 1 marca 2020 roku zapraszamy do wspólnego poznawania atrakcji turystycznych, podczas szóstej edycji akcji „Poznaj region z przewodnikiem” zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Zwiedzanie nieznanych zakątków, poznawanie historii miejsc, ale również spędzanie czasu aktywnie - rajdy piesze czy rowerowe, to tylko ułamek atrakcji, które czekają na Państwa w ten wyjątkowy weekend.

W ofercie akcji znajduje się również wycieczka rowerowa do rezerwatu przyrody "Jar Brynicy" na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl/events/view/197?id_city=53

Rejestracja rozpoczyna się 20 lutego 2020 r. o godzinie 9:00 i trwa do momentu wyczerpania liczby dostępnych miejsc lub do 28 lutego 2020 r. do godziny 21:00. Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne.

Na podanej stronie internetowej publikowana jest lista uczestników (imię i nazwisko) oraz ilość wolnych miejsc. Maksymalna liczba uczestników to 20 osób, natomiast minimalna to 10 osób. W przypadku braku minimalnej liczby uczestników, wydarzenie nie odbędzie się.

Więcej informacji w załączonym Regulaminie.