Witajcie! Internetowy konkurs Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego „Zielony detektyw” wraca z 5. edycją. Na czym polega? Już przypominamy - zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek przyrodniczych publikowanych na naszej stronie internetowej oraz funpage'u Facebook. Odpowiedzi na zadania należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętaj - kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona. Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu tj. rozstrzygnięciu 10 zagadek. W tym roku zadania mają formę rozsypanki, z której należy rozpoznać gatunek zwierzęcia/rośliny/grzyba.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  2. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie: Zielony detektyw - zagadka nr …. (podać numer zagadki).
  3. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zapoznaj się z załączoną informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
  4. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz poproszony o podanie adresu do wysyłki nagrody.
  5. Kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona.
  6. Nagrodzonym można zostać tylko 1 raz. W przypadku udzielenia prawidłowej odpowiedzi przez osobę już nagrodzoną, nagroda zostanie przekazana kolejnej, która jako druga podała prawidłowe rozwiązanie zagadki.

-------------------------------------------------------------------------

Zagadka nr 1: Rozpoznaj i podaj nazwę gatunkową zwierzęcia z rozsypanki nr 1 - w załączniku.

Rozstrzygnięcie dn. 08.07.2021 r.
Nagrodę wygrywa: Kornelia Waruszewska
Poprawna odpowiedź: Borsuk europejski

Attachments:
Download this file (Klauzula informacyjna ZD21.pdf)Klauzula informacyjna264 kB
Download this file (Rozsypanka nr 1.pdf)Rozsypanka nr 1360 kB