Masz ochotę oderwać się od codzienności i poznać przyrodę z innej strony? Chcesz odkryć ciekawostki ze świata zwierząt, których nie znajdziesz w podręcznikach? Lubisz konstruować, malować, eksperymentować? Jeśli tak, to nasze propozycje na nadchodzące ferie zimowe są dla Ciebie. Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na kolejny cykl warsztatów przyrodniczych pt. „Zimowe spotkania z przyrodą”.

W programie:

  • Przyrodnicze zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży pt. „Gdzie się zwierzę zimą spać wybierze?”, „Ślady i tropy zwierząt leśnych” oraz „Tajemnice śniegowej gwiazdki”;
  • Warsztaty przyrodnicze dla młodzieży i dzieci wraz z rodzicami pt. „Dziuplaki to niezwykłe ptaki”, połączone z budowaniem budek lęgowych;
  • Spotkania edukacyjne pt. „Wartości przyrodnicze i historyczno-kulturowe Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego” dla grup dorosłych/seniorów.

Kiedy odbędą się „Zimowe spotkania z przyrodą”?

Warsztaty odbywać się będą w trakcie trwania ferii zimowych: od 30.01.2023 r. do 10.02.2023 r.

Gdzie odbędą się „Zimowe spotkania z przyrodą”?

Warsztaty odbywać się będą w Ośrodku Edukacji Ekologicznej GLPK w Rudzie, Ruda 1, 87-320 Górzno oraz na ścieżce dydaktycznej, a także w formie wyjazdowej we współpracy z innymi instytucjami i podmiotami, zgodnie z harmonogramem podanym na plakacie promocyjnym tj. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie, Rynek 14A, 87-320 Górzno, Świetlicy wiejskiej w Szynkówku, Karw 19A, 87-320 Górzno oraz Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy, ul. Zamkowa 1, 87-300 Brodnica.

Dla kogo dedykowane są „Zimowe spotkania z przyrodą”?

Warsztaty skierowane są do dzieci, młodzieży, rodzin a także dorosłych, w tym seniorów. Zajęcia prowadzone będą dla zorganizowanych grup, w określonych/ustalonych terminach.

Czy zajęcia są płatne?

Nie, zajęcia są bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne.

Więcej szczegółów znajduje się na plakacie promocyjnym. W sprawie zapisów prosimy o kontakt:

  • Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież z opiekunem/-ami, dorośli/seniorzy) zapraszamy do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z Górznieńsko-Lidzbarskim Parkiem Krajobrazowym tel. (56)4918151, w celu ustalenia i rezerwacji terminu zajęć w OEE GLPK w Rudzie;
  • Osoby indywidualne (dzieci, młodzież, rodzice) zapraszamy do telefonicznych zapisów na podane na plakacie numery telefonów, w zależności od terminów i lokalizacji zajęć (terminy i lokalizacje warsztatów podane na plakacie promocyjnym).

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji:
Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, Ruda 1, 87-320 Górzno
tel.(56)4918151, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://parki.kujawsko-pomorskie.pl/glpk

Attachments:
Nazwa plikuRozmiar pliku
Zimowe spotkania z przyrodą - plakat3157 kB