22 czerwca na rynku w Górznie odbędzie się plenerowa impreza pod nazwą „wJANki w Górznie”. W tę ostatnią niedzielę przed św. Janem od 14:00 do 19:00 przewidziana jest moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W programie warsztaty rzemiosła, plecenie świętojańskich wianków, pokazy kulinarne, występy muzyczne oraz parada starych samochodów, które przyjadą po zakończeniu Rajdu Rypińskiego. Ponadto stoiska z rękodziełem i swojskim jadłem. Ze swoim stoiskiem promocyjnym i konkursami przyrodniczymi pojawi się również ekipa Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Powyższe wydarzenie wspierają: Urząd Miasta i Gminy Górzno, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju miasta i gminy Górzno, OSP Górzno, Pracownia na kółkach, Kuźnia Zaborowo, Agroturystyczne Stowarzyszenie Pojezierza Brodnickiego, Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, 1 DH Górzno, Koło Wędkarskie Górzno.

Impreza pod patronatem Burmistrz Górzna. Projekt sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW 2007-2013, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich „Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Attachments:
Download this file (wJanki w Górznie.pdf)Program imprezy309 kB