Startujemy z internetowym konkursem „Zielony detektyw”. Zabawa polega na odgadywaniu zagadek przyrodniczych, które będą publikowane na stronie internetowej GLPK oraz profilu FB. Odpowiedzi należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe. Poniżej więcej szczegółów. Zapraszamy do udziału!

ZAGADKA NR 1
Co ze mnie wyrośnie? Podaj nazwę zwierzęcia, którego larwa jest przedstawiona na zdjęciu.

Kliknij aby powiększyć

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem "Zielony detektyw - zagadka nr 1".
W treści maila należy podać również imię i nazwisko oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz poproszony o podanie adresu do wysyłki nagrody. Na daną zagadkę można odpowiadać tylko raz.

 

 

Nagrody są współfinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu.