Wydarzenia

 • Wirtualna zabawa w parkach krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego

  06.05.2020

  Wirtualna wycieczka po kujawsko-pomorskich parkach krajobrazowych, podróż po regionie śladem Fryderyka Chopina, ciekawostki o zabytkach i atrakcjach turystycznych, a także quizy, kolorowanki i układanki – nauka poprzez zabawę to propozycja województwa kujawsko-pomorskiego dla dzieci i młodzieży szkolnej pozostających w domach ze względu na epidemię.

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oraz do zagrania w gry edukacyjne.

   
 • Ośrodek Rehabilitacji Ptaków zawiesza działalność

  18.03.2020

  Informujemy, że Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Chronionych w Dębniakach zawiesza na czas nieokreślony swą działalność interwencyjną. W szczególnych przypadkach można dostarczyć ptaki osobiście do Ośrodka po uprzednim uzgodnieniu przyjazdu pod numerem telefonu 724-336-357.
  Przepraszamy za utrudnienia.

   
 • OŚWIADCZENIE

  12.03.2020

  W związku z przerwą w pracy polskich szkół, nagrody w konkursie „POZNAJEMY POLSKIE SOWY” zostaną przesłane do odpowiednich placówek po ich ponownym otwarciu.

   
 • WYNIKI KONKURSU "POZNAJEMY POLSKIE SOWY”

  04.03.2020

   

  Jest nam ogromnie miło ogłosić wyniki konkursu „POZNAJEMY POLSKIE SOWY”, organizowanego w ramach projektu „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”. 

  Konkurs trwał od 22 stycznia do 21 lutego 2020r. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej na temat gatunków sów występujących w Polsce.

  Odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania – na konkurs wpłynęło prawie 250 prac przygotowanych przez ponad 300 uczniów z 37 szkół z terenów województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego (gminy leżące na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego).

   
 • Zmiana daty ogłoszenia konkursu

  26.02.2020

  Informujemy, że data ogłoszenia wyników konkursu "POZNAJEMY POLSKIE SOWY" przeniesiona została na dzień 4 marca 2020 roku (środa).

   

   

Warto zobaczyć

Komunikaty GWPK