W związku z przerwą w pracy polskich szkół, nagrody w konkursie „POZNAJEMY POLSKIE SOWY” zostaną przesłane do odpowiednich placówek po ich ponownym otwarciu.

     Jest nam ogromnie miło ogłosić wyniki konkursu „POZNAJEMY POLSKIE SOWY”, organizowanego w ramach projektu „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”.

 Informujemy, że data ogłoszenia wyników konkursu "POZNAJEMY POLSKIE SOWY" przeniesiona została na dzień 4 marca 2020 roku (środa).

 

     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pn. „POZNAJEMY POLSKIE SOWY", organizowanym w ramach projektu "Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”.

Konkurs trwa od 22 stycznia do 21 lutego 2020 r.

Do wygrania całodniowa wycieczka (transport + zajęcia + wyżywienie) do Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Do udziału szczególnie zachęcamy placówki, które nie miały wcześniej możliwości skorzystania z oferty GWPK

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pt. "Sprzątanie Świata 2017 r.". Czas trwania konkursu od 1 do 30 września 2017 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Attachments:
Download this file (spr_kamp_sp_swiata_2017.doc)spr_kamp_sp_swiata_2017.doc28 kB