W dniu 10 grudnia 2014 r. w Agrofarmie w Gołaszewie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy w 2014 r.

 

 

 

„Znam przyrodę Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego”

I kategoria wiekowa – kl. „0”

  1. Adrianna Ostrowska – Przedszkole Miejskie w Kowalu, opiekun p. Mariola Piątek i p. Małgorzata Woźniak,
  2. Daria Górczyńska – Przedszkole Miejskie w Kowalu, opiekun p. Dorota Giergielewicz,
  3. Julia Wietrzykowska - Przedszkole Miejskie w Kowalu, opiekun p. Janina Kruszewska,
  4. Tomasz Zasada – Szkoła podstawowa w Grabkowie, Filia w Więsławicach, opiekun p. Agnieszka Grabowska
  5. Mateusz Białkowski – Szkoła podstawowa w Grabkowie, Filia w Więsławicach, opiekun p. Agnieszka Grabowska
  6. Maja Pawlicka – Szkoła Podstawowa w Lipiankach, opiekun p. Aleksandra Białkowska
  7. Maja Matusiak – Oddział Przedszkolny, Zespół Szkół w Baruchowie, opiekun p. Hanna Michalska
  8. Julia Laskowska – Oddział Przedszkolny, Zespół Szkół w Baruchowie,  opiekun p. Hanna Michalska
  9. Adrian Markowski -  – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku, opiekun, p. Iwona Gonstal
  10. Piotr Śmigielski – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku, opiekun, p. Iwona Gonstal

II kategoria wiekowa – Szkoła Podstawowa kl. I

  1. Katarzyna Ciechanowska – Szkoła Podstawowa w Łącku, opiekun p. Jolanta Włodarczyk
  2. Oliwia Braun – Szkoła Podstawowa w Modzerowie, opiekun p. Małgorzata Wiśniewska
  3. Filip Pełnikowski – Szkoła Podstawowa w Lipiankach, opiekun p. Aleksandra Białkowska
  4. Weronika Kijek – Zespół Szkół w Białotarsku, opiekun p. Barbara Marciniak
  5. Zbyszek Pietrzak – Zespół Szkół w Smólniku, opiekun, p. Barbara Potęgowska
  6. Zuzanna Kacprzak – Szkoła Podstawowa w Grabkowie, Filia w Więsławicach, opiekun p. Urszula Trzebuchowska
  7. Wojciech Przywitowski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie, opiekun p. Elżbieta Ziemkiewicz
  8. Natalia Mechuła – Szkoła Podstawowa w Baruchowie, opiekun p. Ewa Stolarska
  9. Nadia Liszewska – Szkoła Podstawowa PTO, opiekun p. Anita Sieńko
  10. Aleksandra Stocka – Zespół Szkół Samorządowych w Kowalu, opiekun p. Anna Mularska

III kategoria wiekowa – Szkoła Podstawowa kl. II

  1. Michał Rosiak – Szkoła Podstawowa w Grabkowie, opiekun p. Anna Przywitowska
  2. Adam Szydłowski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie, Filia w Więsławicach, opiekun p. Anna Osmałek
  3. Jakub Pawlicki – Szkoła Podstawowa w Lipiankach, opiekun p. Monika Bednarek
  4. Kacper Pawłowski – Szkoła Podstawowa nr 12 Włocławek, opiekun p. Bożena Seliger
  5. Amelia Szydłowska – Zespół Szkół w Smólniku, opiekun p. Halina Jachimczak
  6. Alicja Kaczmarek – Zespół Szkół w Białotarsku, opiekun p. Elżbieta Włodarzewska
  7. Kinga Deicka – Zespół Szkół w Baruchowie, opiekun p. Marianna Wilińska
  8. Oliwia Wardyńska –Zespół Szkół  w Baruchowie, opiekun p. Marianna Wilińska
  9. Wiktoria Szatkowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kowalu, opiekun p. Krystyna Krawiecka
  10. Julia Szadkowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kowalu, opiekun p. Monika Rudzińska

IV kategoria wiekowa – Szkoła Podstawowa kl. III

  1. Izabela Gocała- Szkoła Podstawowa w Łącku, opiekun p. Elżbieta Jędrzejewska
  2. Kinga Pałczyńska- Szkoła Podstawowa w Łącku, opiekun p. Elżbieta Jędrzejewska
  3. Wiktoria Suwała – Zespół Szkół w Baruchowie, opiekun p. Magdalena Woźniak
  4. Bartosz Jankowski – Szkoła Podstawowa w Grabkowie Szkoła Filialna w Więsławicach, opiekun p. Barbara Jankowska
  5. Weronika Bojakowska – Szkoła Podstawowa w Grabkowie, opiekun p. Monika Lichodziejewska
  6. Mateusz Nowacki – Zespół Szkół w Smólniku, opiekun p. Izoletta Białowska
  7. Julia Zakrzewska – Zespół Szkół Samorządowych w Kowalu, opiekun p. Anna Giergielewicz
  8. Sylwia Żabicka – Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek, opiekun p. Magdalena Rosol
  9. Krystian Złotowski – Zespół Szkół w Białotarsku, opiekun p. Jadwiga Sławińska
  10. Kacper Czajkowski – Zespół Szkół w Baruchowie, opiekun p. Małgorzata Szczepańska

„Piękno Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”

Kategoria I – młodzież szkół podstawowych klas IV – VI

I miejsce - Klaudia Wenderlich – Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie
II miejsce - Łukasz Lewandowski – Szkoła Podstawowa w Kowalu
III miejsce - Dominika Zielińska – Szkoła Podstawowa w Łącku

Wyróżnienia:
- Julia Piotrkowska – Szkoła Podstawowa w Kowalu
- Amelia Rutkowska – Szkoła Podstawowa w Kowalu
- Sebastian Konikowski – Szkoła Podstawowa w Więsławicach

Kategoria II – młodzież gimnazjów
I miejsce – Kamila Pospieszyńska – Gimnazjum w Nowym Duninowie
II miejsce – Adrianna Brzezińska – Gimnazjum w Nowym Duninowie
III miejsce – Paulina Dymon – Gimnazjum nr 1 w Gostyninie

Wyróżnienia:
- Renata Stołowska – Gimnazjum w Nowym Duninowie
- Anita Mylke – Gimnazjum w Smólniku
- Karolina Pietruszewska – Gimnazjum w Białotarsku

Kategoria III – młodzież szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów
I miejsce – Justyna Kłys  – Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu
II miejsce – Aneta Żakowiecka – Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu
III miejsce – Adrian Wieczorek – Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu

Wyróżnienia:
- Krzysztof Dorsz – Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu
- Julia Wonorska – Cogito Włocławek
- Kinga Puchlaska – Cogito Włocławek
- Klaudia Potyralska – Cogito Włocławek

„Sprzątanie Świata 2014”

I miejsce – Zespół Szkół Samorządowych w Kowalu
II miejsce – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie
III miejsce – Zespół Szkół w Grabkowie, Szkoła Podstawowa w Grabkowie

Wyróżnienie – Przedszkole Miejskie Kowalu

Dla wszystkich laureatów w/w konkursów zostały ufundowane nagrody ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu

 Galeria zdjęć z konferencji - tutaj