konkurs na eko-ozdobę świątecznąOgłaszamy konkurs organizowany w ramach projektu pn. „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”, przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia, z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Konkurs polega na wykonaniu ozdoby świątecznej wykonanej dowolną techniką mieszaną.

Preferowane jest użycie materiałów naturalnych: drewno, sznurek, papier, szyszki, suszone owoce, ziarna, patyki, orzechy.

W ocenie prac uwzględnione zostaną:

  • zastosowanie elementów ekologicznych,
  • estetyka,
  • oryginalność,
  • pomysłowość.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  1. Przesłać zdjęcie gotowej ozdoby wraz z udokumentowaniem poszczególnych etapów pracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy odpowiednio podpisać wykonaną pracę: imię i nazwisko ucznia, dokładny adres zamieszkania)
  2. Załączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w konkursie zgodnie ze wzorem: "Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej córki/syna (imię i nazwisko) w konkursie organizowanym w ramach projektu pn. ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!’’ oraz na umieszczenie jego danych osobowych na profilu Facebook projektu.”

Najciekawsze eko-stroiki zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami!
Termin nadsyłania prac: 03.12.2019 r. - 17.12.2019 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 20.12.2019 r.

Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na publikację efektów ich pracy.

Uczeń może wziąć udział tylko w jednym z konkursów świątecznych organizowanych w parkach krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!