Rozpoczynamy kolejny konkurs w ramach projektu pn. „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”. Tym razem zadanie polega na odgadnięciu, jakie stworzenia kryją się na załączonych zdjęciach.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia, z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.
Prosimy, aby w konkursie wzięły udział osoby, które nie uczestniczyły w poprzednich edycjach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • rozwiązać zadanie konkursowe
  • rozwiązanie przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy odpowiednio podpisać uczestnika: imię i nazwisko ucznia, dokładny adres zamieszkania)
  • załączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w konkursie zgodnie ze wzorem: "Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej córki/syna (imię i nazwisko) w konkursie organizowanym w ramach projektu pn. ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!’’ oraz na umieszczenie jego danych osobowych na profilu Facebook projektu.”

Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosowane zostaną nagrody książkowe.

Termin nadsyłania prac: 19.12.2019 r. - 20.01.2020 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 24.01.2020 r.

Uczeń może wziąć udział tylko w jednym z konkursów świątecznych organizowanych w parkach krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Zadanie konkursowe:

Zagadki edukacyjne dla dzieci