Pomóż Nam posprzątać Park 
 
Zbliżają się święta, każdy robi porządki, więc i my postanowiliśmy zorganizować wiosenne sprzątanie!
Zapraszamy Was do akcji - Pomóż Nam posprzątać Park 
Na czym ona polega?
✅Posprzątaj teren Parku, może to być symboliczne zebranie śmieci na spacerze lub większa akcja.
✅Przy większej ilości odpadów zadzwoń do Nas (52 351 54 15 lub 601 680 900), a my odstawimy je za ciebie.
✅Zrób zdjęcie, tak aby można było stwierdzić, że jest to miejsce w Parku.
✅Prześlij zdjęcie w wiadomości prywatnej, mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub w komentarzu.
✅Zdjęcia umieszczone będą w poście na fb oraz na naszej stronie internetowej (wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację).
✅Każdy uczestnik, który prześle zdjęcia dostanie upominek 
 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________

Regulamin akcji – „Pomóż Nam posprzątać Park”

 

§1

 

  1. Organizatorem akcji jest Nadgoplański Park Tysiąclecia z siedziba przy ul. Wodnej 9 w Kruszwicy.

  2. Akcja odbywać się będzie od 20 marca do 21 czerwca 2021 r.

 

§2

 

  1. Celem akcji jest:

- budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej mieszkańców zamieszkujących park krajobrazowy oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne;

- kształtowanie postaw i świadomości ekologicznej uczestników, odpowiedzialności za stan środowiska, przeniesienie postaw na praktykę codzienną,

- promocja i kreowanie postaw przyjaznych środowisku, w szczególności w zakresie: rozwoju zrównoważonego, poszanowania zasobów naturalnych

  1. Akcja polega na sprzątaniu terenu Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.

  2. Akcja przeprowadzona jest wśród społeczeństwa i ma charakter dobrowolny.

  3. W przypadku dużej ilości zebranych odpadów, uczestnik proszony jest o kontakt z Nadgoplańskim Parkiem Tysiąclecia w celu odbioru i przekazaniu odpadów.

  4. Uczestnik zobowiązany jest do udokumentowania działań poprzez zrobienie zdjęcia w celu stwierdzenia czy miejsce znajduje się na terenie Parku.

  5. Zdjęcia należy przesłać w wiadomości prywatnej na profilu facebook'owym Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, pod postem z informacją o akcji lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  6. Zdjęcia zostaną opublikowane na Facebooku Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz stronie internetowej. Wysłanie4 zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację.

  7. Każdy uczestnik, który weźmie udział w akcji oraz prześle zdjęcia do Parku, zostanie obdarowany gadżetami parkowymi.

§3

1. Osoba do kontaktu: Lucyna Graczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 52 351 54 15.