Protokół

z oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny

„W harmonii z przyrodą” – V edycja – 2015 rok

 

Jury konkursowe w składzie osobowym:

  1. Monika Wiśniewska   WPK    – przewodniczący
  2. Anna Karpus              WPK   – sekretarz                
  3. Maria Siekierkowska  Gminny Ośrodek Kultury   – członek
  4. Dorota Piechowska    Nadleśnictwo Osie  – członek
  5. Marek Miesała            Bractwo Czarnej Wody – członek

 

oceniło w dniu 2 grudnia 2015 roku prace nadesłane na w/ wym. konkurs plastyczny następująco:

 

I Kategoria – klasy I – III szkoły podstawowej

 

1 miejsce – Nina Madej – Fundacja Oświatowa „Nasza Szkoła” ul. Zbaraska 19, 93-212 Łódź

2 miejsce –  Michał Majewski ZSP Nr 3 ul. Mestwina II /3 83-400 Kościerzyna

3 miejsceMałgorzata Skowrońska I Społeczna SP ul. Zygmunta Augusta 8, 76- 200 Słupsk

3 miejsceJagoda Kulpa ZS w Białce, 21-300 Radzyń Podlaski

Wyróżnienia:

Wojciech Wilczyński – SP Nr 3 ul. Żwirki i Wigury 6 , 22-600 Tomaszów Lubelski

Matylda Sołtysik – Fundacja Oświatowa „Nasza Szkoła” ul. Zbaraska 19, 93-212 Łódź

Amelia Walor – SP Nr 10 ul. Dominikańska 4, 35-077 Rzeszów

Kinga Błońska – j.w.

Wiktoria Kacperska – I Społeczna SP ul. Zygmunta Augusta 8, 76- 200 Słupsk

Matylda Biernat – PSP ul. Kościuszki 5, 07-210 Długosiodło

Bartosz Kamiński – PSP Nr 3 ul. Dąbrowskiej 27, 97-500 Radomsko

Hanna Mazurek – SP Nr 3 ul. Żwirki i Wigury 6, 22-600 Tomaszów Lubelski

Sandra Sokołek – ZS w Białce, 21 -300 Radzyń Podlaski

Aleksandra Belt – SP Wierzchy,

Patrycja Chyluk – ZPO 72-001 Kołbaskowo

Dawid Łukaszewski – I SSP ul. Zygmunta Augusta 8, 76-200 Słupsk

Natalia Świątek – SP Nr 10 ul. Dominikańska 4, 35-077 Rzeszów

Julia Sikorska – SP w ZS w Dobrowie, Dobrowo 24, 78-220 Tychowo

 

 

II kategoria –  klasy IV-VI szkoły podstawowej

 

1 miejsce – Salomea Kłobuch – Ostrzeszowskie C K ul. Gorgolewskiego 2 63-500Ostrzeszów

1 miejsce -  Zuzanna Rafińska – Koło Plastyczne p. SP Nr1 ul. Dworcowa 8, 89-650 Czersk

2 miejsce –  Jan Trzonek – SP w Gałkowie, 95-041 Gałków

2 miejsceKinga Kuziemkowska- ZKiW Stężyca, Łaczyno 2B, 83-323 Kamienica Szlachecka

3 miejsce – Ida Kalinka – SP Nr 1 ul. 8 marca 1, Kościerzyna

3 miejsce – Klaudia Delinowska – SP Nr 2 ul. Aleja WP 1A,59 -600 Lwówek Śląski

Wyróżnienia:

Magdalena Langkafel – ZKiW ul. Szkolna 16, 77-220 Koczała

Mateusz Książek – PSP ul. Kościuszki 5, 07-210 Długosiodło

Jędrzej Maruszewski – Fundacja Oświatowa „Nasza Szkoła” ul. Zbaraska 19, 93-212 Łódź

Izabela Krogulec – SP w Wierzchach

Beata Kulaszewicz – ZSP Nr 3 ul. Mestwina II/3 83-400 Kościerzyna

Sandra Lulo – ZKiW ul. Szkolna 16, 77-220 Koczała

Natalia Kabat – SP w Konojadzie ul. Szkolna 15, 64-060 Wolkowo

Jan Dryzd – SP Nr 2 ul. Batorego 5, 56-416 Twardogóra

Paweł Bracka – SP w Wierzchach

Anna Deinowska – ZS w Osiu, ul. Szkolna 8

 

III kategoria – gimnazjum

 

1 miejsce – Milena Książek – GP ul. Mickiewicza 14, 07-210 Długosiodło

1 miejsce – Julia Boczkowska – Gimnazjum Nr 2 ul. Staszica 106, 96-500 Sochaczew

2 miejsce – Małgorzata Grządziel Gimnazjum P ul. F. Riksa 72, 05-505 Prażmów

3 miejsce – Szymon Bocian – ZS w Osiu

Wyróżnienia:

Natalia Pędzich – GP ul. Mickiewicza 14, 07-210 Długosiodło

Katarzyna Jędo – Gimnazjum Nr 1 ul. Sportowa 6 55-200 Oława

Małgorzata Derengowska – ZS w Osiu

Roksana Buchholz – j.w.

Patrycja Pawlik – j.w.
Karolina Radziun – Gimnazjum Nr 2 ul. E. Orzeszkowej 60, 59-900 Zgorzelec

Klaudia Lange – GP w Dolicach ul. Ogrodowa 46, 73-115 Dolice

Karolina Zarówna – MZS GP w Dusznikach Zdroju ul. Wybickiego 2A

Jakub Kazub – GP ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik

Angelika Kołodziej – G Nr 1 ul. Łódzka 5/7 , 95-050 Konstantynów Łódzki

Claudia Klosa – G Nr 7 ul. Z. Nałkowskiej 33, 70- 785 Szczecin

 

 IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

 

1 miejsce – Jagoda Sinkiewicz – Kółko Plastyczne ZSP Nr 3 ul. Mestwina II/ 383- 400 Kościerzyna

2 miejsce –  Weronika Dolecka –ZLG w Długołęce  

3 miejsce – Joanna Raszkowska – j.w.

Wyróżnienia

Martyna Dojas – LO ul. Kosmowskiego 5, 62-240 Trzemeszno

Jakub Walczak – j.w.

Klaudia Sobczak – ZS Nr 3 ul. Bankowa 13, 78- 600 Wałcz

Klaudia Gajecka – ZST Aleja Jana Pawła II 126/130, 42 – 200 Częstochowa

Karolina Mróz – j.w.

Monika Sońta – j.w.

Paula Grzegorzewska – j.w.

Anna Lech – j.w.

Kinga Przybylska –j.w.

Krzysztof Maciejewski – j.w.

  

Prace wyróżnione poza powyższymi kategoriami:

 

Emila Strzępka – O. Przedszkolny przy SP w Książnicach, 39-300 Mielec

Weronika Zuzel – j.w.

Wiktoria Kolińska – SP w Lipinkach

Aleksander Mil – Miejskie Przedszkole nr 10 Osiedle Kombatantów 22, 37-500 Jarosław

Malwina Kwiecień – j.w.

Agnieszka Sadło – j.w.

Anna Mierzwa – PSP w Kopkach ul. Bodboże 1 , 37-420 Rudnik nad Sanem

Klaudia Szast – j.w.

Jagoda Szałankiewicz – ZS w Besku ul. Kolejowa 54, 38-524 Besko

Marcin Charko – ZSS ul. Nowogrodzka 4, 18- 400 Łomża

Paula Danilczuk – j.w.

Dawid Dąbrowski – j.w.

Aleksandra Peplińska – SOSW ul. Piastowska 30, 89-501 Tuchola

Łukasz Szefer – j.w.

Daniel Cich – ZSZ przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 2 ul. Jagiellońska 58,
                       70-382 Szczecin

 

 

Na tym protokół zakończono i podpisano

 

  1. ……………………………………
  2. ……………………………………
  3. ……………………………………
  4. ……………………………………
  5. ……………………………………