Parki narodowe i krajobrazowe to jedne z najpiękniejszych miejsc, którymi możemy się pochwalić w Polsce. Warto więc, abyśmy wspólnie dbali o to, aby były czyste i zadbane. Serwis Clicktrans od lat przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczeń płynących do środowiska za pośrednictwem transportu - sprawy związane z ekologią są nam bardzo bliskie.

Więc jeśli i wśród Was są pasjonaci ekologii, a przy tym wędrówek na łonie natury, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 O co chodzi? Chcielibyśmy zachęcić wszystkich amatorów spacerów w pięknych okolicznościach przyrody, aby podczas następnej wycieczki wynieśli z parków narodowych i krajobrazowych coś więcej niż wspomnienia :) 

Nagrody:

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wybierz się na spacer po parku narodowym lub krajobrazowym w Twojej okolicy, a przy okazji uprzątnij papierki i inne śmieci, które znajdziesz po drodze.
  2. Udokumentuj swoją wyprawę (w formie fotorelacji i krótkiego opisu) i wraz z formularzem zgłoszeniowym wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Nie zapomnij w swojej relacji jasno wskazać, który park odwiedziłeś/aś!
  4. To wszystko! Wyniki ogłosimy 31 października na stronie konkursu.

Forma pracy:

  • fotorelacja (liczba zdjęć dowolna, format png/jpg/pdf; łączny rozmiar maks. 6MB) wraz z krótkim opisem (maks. 1200 znaków bez spacji, format doc/docx/pdf)

Nagrody otrzymają autorzy prac, którzy zbiorą śmieci z parku narodowego bądź krajobrazowego i prześlą najbardziej kreatywną dokumentację z wyprawy.

Najciekawsze relacje z parków narodowych i krajobrazowych z całej Polski zostaną opublikowane na naszych blogach: http://www.info.clicktrans.pl lub https://clicktrans.com/blog/ oraz na Facebooku!

Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-ekologiczny-parki

Zapraszamy!