wpk

 

Nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Dyrekcja Wdeckiego Parku Krajobrazowego z siedzibą w Osiu ogłasza X Internetowy Konkurs "Z biegiem Wdy". Propozycja jest skierowana do osób w każdym wieku. Do wygrania są atrakcyjne nagrody książkowe. Lubisz zagadki, quizy i inne łamigłówki przyrodnicze?

Zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Co  tydzień będziemy prezentować zadania, a Ci z Was, którzy poprawnie odpowiedzą na nie będą mieli szanse na otrzymanie atrakcyjnych nagród.

Na odpowiedzi czekamy od 25 września 2018 roku do 2 października 2018 roku. Zwycięzców będziemy podawać na bieżąco.

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  z tematem "Z biegiem Wdy X-1". Prosimy także, żeby mail zawierał kolejność odpowiedzi na pytania,  imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (proszę wklejać tekst poniżej do każdego maila z odpowiedziami). Jeżeli uczestnik nie skończył 16 lat, zgodę o przetwarzaniu danych powinien podpisać rodzic lub prawny opiekun.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wdecki Park Krajobrazowy z siedzibą w Osiu, ul. Rynek 11a; 86-150 w celu umieszczania wyników w konkursie internetowym „Z biegiem Wdy” – X edycja na stronie internetowej oraz portalu społecznościowym.”

NAGRODY CZEKAJĄ !!!

Przedstawiamy państwu pierwszy zestaw pytań X edycji. Na odpowiedzi czekamy od 25.09.2018r. do 01.10.2018r.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  z tematem "Z biegiem Wdy X-1". Prosimy także, żeby mail zawierał kolejność odpowiedzi na pytania,  imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zadanie 1. Na poniższym zdjęciu jest przedstawione drzewo z małymi ubytkami. Proszę napisać, które ze zwierząt mogło się do tego przyczynić.

Podsumowanie pierwszego  zestawu pytań X edycji "Z biegiem Wdy"25.09.2018r. - 02.10.2018r .

Odpowiedzi do zadania 1:  Ubytki kory spowodowały bobry. Zdjęcie w oddali ukazuje wodę. Miała być to podpowiedź. Były też odpowiedzi, że były to niedźwiedzie. Otóż w województwie kujawsko – pomorskim nie mamy takich zwierząt.  

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy kilka osób, które zostały nagrodzone książkami: 

Oto laureaci:

  1. Maja Szajna - Besko
  2. Wanessa Napieczyńska - Grudziądz
  3. Kacper Grydyk - Besko
  4. Fryderyk Kaczorek - Baniocha
  5. Róża Majka - Węgierki
  6. Agnieszka Makowska - Białogard
  7. Artur Łodziewski – Lipno
  8. Martyna Danek – Pruszcz Gdański
  9. Marta Kawalec – Racibórz
  10. Marek Franus - Nisko

Serdecznie gratulujemy !!!