Tegoroczne wakacje dla wielu osób wiążą się ze zmianą planów wypoczynkowych. Ze względu na epidemię koronawirusa zagraniczne podróże zamieniamy na odpoczynek w kraju. Nic straconego - wręcz przeciwnie! To świetna okazja, aby lepiej poznać rodzime okolice - te dalsze i te całkiem bliższe. Polska jest pełna pięknych zakątków i miejsc wartych zobaczenia, wystarczy tylko mieć czas - i pomysł na trasę! Jeśli Ty także planujesz wakacje w kraju, zapraszamy do udziału w konkursie. Podziel się z innymi Twoim ulubionym miejscem w Polsce - mogą to być zarówno szlaki na łonie przyrody, jak i typowo miejskie zabytki. Dla innych Twoja trasa stanie się inspiracją, a Ty będziesz mieć szansę na wygraną!

 

Nagrody

I miejsce - 500 zł

II miejsce - 300 zł

III miejsce - 200 zł

Co musisz zrobić?

Opisz Twoją ulubioną trasę zwiedzania - taką, którą polecasz innym na krajowe wakacje.
Nie zapomnij dołączyć zdjęć – pomogą zachęcić czytelników do własnych podróży.
Prześlij swoją pracę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z ręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym (skan lub zdjęcie).
To wszystko! Wyniki ogłosimy 22 lipca 2020 roku.
W konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i mają pomysł na ciekawą trasę turystyczną na tegoroczne wakacje.
Zwycięską pracę opublikujemy na naszych blogach: https://clicktrans.pl/blog/ lub https://clicktrans.com/blog/


Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie: https://clicktrans.pl/…/twoja-ulubiona-trasa-turystyczna-w-….

Serdecznie zapraszamy!