Wydarzenia

 • Perły Polskiej Przyrody 2023 - Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

  08.09.2023

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Perły Polskiej Przyrody 2023”.
  Konkurs fotograficzny ma na celu prezentację różnorodności przyrodniczej Polski poprzez przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców walorów przyrodniczych naszego kraju. Fotografia staje się nie tylko relacją z obserwacji natury i fascynacji zjawiskami przyrodniczymi, ale także osobistą narracją łączącą niezwykłości świata przyrody z artystyczną wrażliwością i umiejętnością przekazywania obrazu za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego dającego możliwość podziwiania niesamowitych przedstawień natury.
  Zachęcamy Państwa do włączenia się w tą niecodzienną inicjatywę jaką jest promocja różnorodności polskiej przyrody. Gorąco liczymy na Państwa zaangażowanie, wierząc, że będzie to także okazja do promocji własnej twórczości artystycznej.
  Czas trwania konkursu: 08.09.2023 - 15.10.2023r.
  Link do regulaminu konkursu: Regulamin
  Link do karty zgłoszeniowej: Karta zgłoszeniowa
   
 • Awaria telefonu

  24.04.2023

      

  Drodzy Goście!

  Od pewnego czasu borykamy się z awarią linii telefonicznej. Osoba dzwoniąca słyszy standardowy sygnał oczekującego połączenia, a u nas cisza, telefony nie wydają żadnego dźwięku. Próbujemy naprawić linię jak najszybciej, ale awaria się przeciąga. W związku z tym uruchomiliśmy drugą linię telefoniczną, pod numerem: 609 919 881  i na ten numer prosimy kontaktować się z nami. Kontakt możliwy jest również mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  W celu kontaktu bezpośrednio z konkretnym pracownikiem prosimy szukać namiaru w dziale KONTAKT

   
 • Rozstrzygnięcie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Perły Polskiej Przyrody 2022

  31.10.2022

  W dniu 30 października nastąpiło rozstrzygnięcie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Perły Polskiej Przyrody 2022. Tegoroczna edycja zgromadziła 196 fotografów dzikiej przyrody, którzy w 6 kategoriach konkursowych nadesłali łącznie 1623 prac.

  Zwycięskie prace z tegorocznej edycji, jak również z poprzednich można zobaczyć na profilu społecznościowym Facebook poświęconemu konkursowi fotograficznemu www.facebook.com/PerlyPolskiejPrzyrody oraz na Instagramie www.instagram.com/perly_polskiej_przyrody

  Z listą laureatów można zapoznać się poniżej:

  Attachments:
  Nazwa plikuRozmiar pliku
  Perły Polskiej Przyrody 2022 - rozstrzygnięcie.pdf71 kB
   
 • Zmiana terminu nadsyłania zgłoszeń - konkurs "Perły Polskiej Przyrody 2022"

  14.10.2022

  UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! Zmiana terminu nadsyłania praca na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Perły Polskiej Przyrody 2022". Termin upływa z dniem 21 października 2022r., decyduje data stempla pocztowego.

   
 • Co w lesie huczy? Noc Sów 2022

  08.03.2022

  Szanowni Państwo informujemy o zamknięciu listy zgłoszeniowej na wydarzenie "Co  w lesie huczy? Noc Sów"

   

   Wdecki Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na warsztaty stacjonarno-terenowe pt. Co w lesie huczy? Noc Sów 2022, które odbędą się 25 marca br. w Centrum Czynnej Ochrony Przyrody Wdeckiego Parku Krajobrazowego w Tleniu.

  Szczegółowe informacje poniżej:

  Noc Sów 2022 - plakat

  Noc Sów 2022 - regulamin wydarzenia

  Noc Sów 2022 - formularz zgłoszeniowy

   

Warto zobaczyć