Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy

zaprasza na

MIĘDZYPOKOLENIOWĄ GRĘ TERENOWĄ

„SZLAKIEM LEGEND WOKÓŁ JEZIORA GÓRZNO”

W RAMACH OBCHODÓW

MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PRZEWODNIKA

 

SOBOTA 21.02.2015 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Górznie

ZBIERZ DRUŻYNĘ I ZAGRAJ!

 PROGRAM:

  • 9:00-9:45 - Rejestracja drużyn

Liczba uczestników w grupie nie może przekraczać 3 osób. Osoby poniżej 15 roku życia mogą wziąć udział w zabawie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna.

  • 10:00 - Rozpoczęcie gry

Zabawa ma charakter otwarty i bezpłatny. Każdy z zarejestrowanych zespołów dostaje kartę terenową z mapą, na której rozmieszczono punkty do odszukania w terenie. Należy odnaleźć punkty i rozwiązać zadania o tematyce związanej z przyrodą oraz lokalnymi legendami GLPK, a wypełnioną kartę dostarczyć na miejsce startu w Gminnym Ośrodku Kultury.

  • 13:00 – Zakończenie i wręczenie nagród

Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają ponadto pakiet promocyjny w postaci folderu i mapy turystycznej. Dodatkowe nagrody w konkursach: dla dzieci – turystyczne kamizelki odblaskowe, dla dorosłych – albumy promocyjne o województwie.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy Regulamin gry, plakat imprezy oraz zasady udziału.

REJESTRACJA: poprzez formularz zgłoszeniowy (dostępny od 13 lutego) na stronie www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl do dn. 19 lutego do godz. 24:00 (pierwsze 100 osób, które zarejestruje się w serwisie otrzyma kalendarze ścienne) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w dniu zabawy w godz. 9:00-9:45.

 

Organizatorzy: Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gminny Ośrodek Kultury w Górznie.

Partnerzy: Koło Przewodników PTTK z województwa kujawsko-pomorskiego, Kujawsko-Pomorskie Towarzystwo Turystyczne "Guide" przewodnicy niezrzeszeni oraz parki krajobrazowe z województwa kujawsko-pomorskiego i Gminny Ośrodek Kultury w Górznie.

Attachments:
Nazwa plikuRozmiar pliku
Regulamin gry terenowej78 kB
Plakat promocyjny338 kB
Zasady udziału73 kB