Witajcie! Internetowy konkurs Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego „Zielony detektyw” wraca z VI edycją. Na czym polega? Już przypominamy - zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek przyrodniczych publikowanych na naszej stronie internetowej oraz funpage'u Facebook. Odpowiedzi na zadania należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Pamiętaj - kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona. Czeka na Was 10 zagadek. W tym roku mają one formę słowno-obrazkową, a Waszą przewodniczką będzie harcerka Zosia! W załączniku publikujemy pierwszą zagadkę. Powodzenia!

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału:

  1. Konkurs dedykowany jest dzieciom i młodzieży.
  2. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie: Zielony detektyw - zagadka nr …. (podać numer zagadki).
  3. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz wiek.
  4. W celu przystąpienia do konkursu należy zapoznać się z załączoną informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz poproszony o podanie adresu do wysyłki nagrody.
  6. Nagrody zostaną wysłane po zakończeniu konkursu.
  7. Kto pierwszy, ten lepszy! Uczestnik, który jako pierwszy wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzony.
  8. Każdy uczestnik konkursu powinien posiadać swój indywidulany adres e-mail.
  9. Nagrodzonym można zostać tylko 1 raz. W przypadku udzielenia prawidłowej odpowiedzi przez uczestnika już nagrodzonego, nagroda zostanie przekazana kolejnemu, który jako drugi podał prawidłowe rozwiązanie zagadki.

Rozstrzygnięcie dn. 18.07.2022 r.
Nagrodę wygrywa: Weronika Szymańska 
Poprawna odpowiedź to: łoś euroazjatycki